Najvažnije informacije za navijače uoči uzvratne utakmice 2. pretkola UEFA Europa konferencijske lige.

Prodaja ulaznica

• ulaznice za utakmicu protiv FC Kyzylzhar moguće je kupiti od 10 do 21 sati na Ticket pointu kod tribine Zapad stadiona Gradski vrt i online na www.ulaznice.hr.
  • na dan utakmice s FC Kyzylzhar polugodišnje ulaznice i članske iskaznice moguće je kupiti isključivo do 16 sati na Ticket pointu.

Ulaz na stadion

• pri ulasku na stadion potrebno je predočiti polugodišnju/pojedinačnu ulaznicu za utakmicu i osobni dokument.
  • ime i prezime s polugodišnje/pojedinačne ulaznice mora odgovarati osobnom dokumentu.
  • gledatelji koji napuste stadion za vrijeme utakmice neće se moći vratiti na tribine budući da se ulaznica ne može dva puta validirati.

Otvaranje ulaza

• Ulazi se otvaraju u 18.30 sati.
  • Pozivamo sve gledatelje na što raniji ulazak na stadion zbog eventualnih gužvi koje mogu nastati prilikom procedure ulaska na stadion.

Gradski prijevoz putnika

• Besplatan prijevoz za sve članove NK Osijek od 17 do 00.30 sati - dozvoljen je ulaz ograničenom broju navijača.

Stvarajmo uspomene

• Fotografiraj se tijekom utakmice u Gradskom vrtu, postavi fotografiju ispod objave na klupskom Facebook profilu i sudjeluj u nagradnom natječaju u kojem možeš osvojiti dres.
  • Svakog mjeseca dres će osvojiti fotografija koju odabere žiri sastavljen od igrača NK Osijek, a sve poslane fotografije bit će objavljene na foto zidu novog stadiona.

Bijelo-plavi korneri

• Bijelo-plave artikle potražite od 18.30 sati kod ulaza G3 (Istok) i od 10 sati kod Ticket pointa (Zapad).
  • Za najmlađe je organizirano bojenje lica - pokaži svoje boje!

Vidimo se u Gradskom vrtu!