Ručnici će biti u prodaji od srijede u 15 sati kada će ih, osim na Ticket pointu kod tribine Zapad (10 do 18 sati) biti moguće kupiti na Bijelo-plavom korneru koji će do nedjelje biti otvoren na ulazu na Kopiku od 15 do 17.30 sati.

Navijački asortiman Bijelo-plavih bogatiji je za jedan ljetni artikal - ručnik za plažu NK Osijek! U ponudi će biti dvije vrste ručnika, s utisnutim natpisom “Osijek” preko cijelog ručnika i s bijelim natpisom "NK Osijek" na rubu. Cijena ručnika s utisnutim natpisom iznosi 210 kuna (190 kuna za članove NK Osijek), dok ručnika s natpisom na bijeloj traci iznosi 190 kuna (170 kuna za članove NK Osijek). Riječ je o visokokvalitetnim ručnicima za plažu od 100% pamuka, težine 600 g/m2 i dimenzija 70x180 centimetara.

Ručnici će biti u prodaji od srijede u 15 sati kada će ih, osim na Ticket pointu kod tribine Zapad (10 do 18 sati) biti moguće kupiti na Bijelo-plavom korneru koji će do nedjelje biti otvoren na ulazu na Kopiku od 15 do 17.30 sati i u prodavaonici Sportoro u Avenue Mallu.