Radno vrijeme Ticket pointa kod tribine Zapad stadiona Gradski vrt je u petak i subotu od 10 do 18 sati, te u nedjelju od 10 do 20 sati.

U ponedjeljak 8. kolovoza na Ticket pointu kod tribine Zapad stadiona Gradski vrt i na stranici www.ulaznice.hr počet će prodaja ulaznica za utakmicu petog kola SuperSport HNL-a između NK Osijek i NK Varaždin na rasporedu u nedjelju 14. kolovoza od 18.55 sati na stadionu Gradski vrt.

Radno vrijeme Ticket pointa kod tribine Zapad stadiona Gradski vrt je od ponedjeljka do subote od 10 do 18 sati, te u nedjelju od 10 do 20 sati. I dalje je moguće učlaniti se u klub i kupiti polugodinje ulaznice (na dan utakmice članske iskaznice i polugodišnje ulaznice bit će moguće kupiti najkasnije do 16 sati).