U subotu je završila prodaja polugodišnjih ulaznica kojih je za jesenski dio sezone prodano 4270.

S utakmicom protiv HNK Šibenik zaključena je prodaja polugodišnjih ulaznica za jesenski dio sezone 2022/23. Zaključno sa subotom prodano je 4270 polugodišnjih ulaznica od čega najveći dio otpada na tribinu Istok s 3381 prodanom ulaznicom, dok je za Zapad prodano ukupno 889 polugodišnjih ulaznica (543 ulaznice za tribinu i 346 ulaznice za ložu).

Prosjek gledatelja 4260

Na pet domaćih prvenstvenih utakmica i jednoj europskoj utakmici dosadašnjeg dijela sezone prosjek posjećenosti iznosi 4260 gledatelja po utakmici. U nastavku sezone prodavat će se isključivo pojedinačne ulaznice za svaku od preostalih domaćih utakmica, a NK Osijek će pravovremeno obavijestiti navijače o proceduri i prodaji polugodišnjih ulaznica za proljetni dio sezone 2022/23.

Do sada 4076 članova

Do kraja sezone i dalje je moguće postati član NK Osijek, a do sada je to učinilo 4076 navijača od čega se 832 odnosi na dječje članstvo. NK Osijek zahvaljuje svim članovima te vlasnicima polugodišnjih ulaznica!