Reprezentacija do 21 godine u play-offu kvalifikacija za Euro igra protiv Danske (23. i 27. rujna).

Napadač Bijelo-plavih Dion Drena Beljo dobio je poziv Igora Bišćana, izbornika reprezentacije Hrvatske do 21 godine, za sudjelovanje u dodatnim kvalifikacijama za plasman na Europsko prvenstvo. Hrvatska reprezentacija do 21 godine za suparnika će imati Dansku, a prva utakmica igra se u Puli 23. rujna (18 sati) dok je uzvrat zakazan četiri dana kasnije u Vejleu.

Dion je i do sada bio dio mlade vrste za koju je upisao tri nastupa, dok u svim uzrastima nacionalnih selekcija ima 16 nastupa i dva pogotka. Kao jedan od ponajboljih strijelaca na početku ovosezonskog izdanja SuperSport HNL-a nedvojbeno će biti važan adut mlade vrste u lovu na plasman na smotru najboljih reprezentacija Europe kojem će u lipnju i srpnju biti domaćini biti Rumunjska i Gruzija.