Udruga građana Kohorta, u suradnji s NK Osijek, motivima kluba i navijačke skupine uljepšala je zid kuće u Belom Manastiru.

Udruga građana Kohorta Osijek, u suradnji s NK Osijek, posljednjih mjeseci uljepšava Grad na Dravi motivima i porukama vezanim uz Bijelo-plave i vjernu navijačku skupinu, a sada su motivima kluba i navijačke skupine uljepšali kuću u Belom Manastiru. U prvom djelu projekta izrađeni su grafiti kod ulaza na Kopiku, Vijencu Murse, Donjem gradu, Sjenjaku i Zelenom polju, a sada se otišlo i preko Drave u Baranji odakle, tradicionalno, mnogi navijači pohode utakmice Bijelo-plavih. Kohorta će s izradom grafita nastaviti i u tjednima koji slijede, a NK Osijek će pomoći kupovinom boja.