Goran Vincek dio je reprezentativnog stožera od Eura u Francuskoj, a prethodno je dugogodišnji staž imao u mladoj reprezentaciji.

Osim Ivice Ivušića, NK Osijek će u Kataru predstavljati i klupski ekonom Goran Vincek. Dugogodišnji klupski djelatnik, omiljen među igračima, vječno nasmijan i uvijek spreman na šalu, dio stožera seniorske reprezentacije postao je uoči Europskog prvenstva u Francuskoj 2016. godine, bio je dio selekcije koja je osvojila srebro u Rusiji na Mundijalu dvije godine kasnije, baš kao i prošlogodišnjeg Eura, a prethodno je dugogodišnji staž imao s mladom reprezentacijom.

Osim Gorana i Ivice, koji su danas članovi kluba, NK Osijek može biti ponosan što će dio još jednog velikog natjecanja biti i Domagoj Vida i Borna Barišić, igrači ponikli u klupskoj školi nogometa koji su uspješno nosili dres prve momčadi Bijelo-plavih.