Radno vrijeme Bijelo-plave kućice je od ponedjeljka do četvrtka od 16 do 22 sata, petkom od 16 do 24 sata, subotom od 10 do 24 sata i nedjeljom od 16 do 22 sata. 

Bijelo-plava kućica na osječkom Adventu i ove će godine otvoriti svoja vrata. Nakon prošlogodišnjeg druženja na Europskoj aveniji, na ovom Adventu družit ćemo se u Tvrđi na Trgu sv. Trojstva (između panoramskog kotača Sky view i Ekonomske i upravne škole Osijek) gdje smo pripremili raznoliku ponudu za sve kojima su Bijelo-plave boje pri srcu.

Osim raznih navijačkih rekvizita, dresova, šalova, majici i ostalih rekvizita, uskoro će u ponudi biti i kalendari za 2023. godinu.

Radno vrijeme Bijelo-plave kućice je od ponedjeljka do četvrtka od 16 do 22 sata, petkom od 16 do 24 sata, subotom od 10 do 24 sata i nedjeljom od 16 do 22 sata. Službeno otvaranje adventske kućice NK Osijek je 2. prosinca u 16 sati.