Riječ je o prigodnim kuglicama za jelku koje možete kupiti u kućici NK Osijek u Tvrđi te u trgovini Sportoro u Avenue Mallu.

Nogometni klub Osijek, kao što smo već pisali i najavljivali, ponovno ima svoju kućicu u sklopu tradicionalnog Adventa koji će se odvijati u Tvrđi, na Trgu svetog trojstva, od dana Grada, pa sve do 30. prosinca. Lokacija naše kućice je ispred Ekonomske i upravne škole, a radit će od ponedjeljka do četvrtka u vremenu od 16 do 22 sata, dok će u danima vikenda, od petka do nedjelje, biti otvorena od 16 do 24 sata. Među prodajnim artiklima naći će se prvi puta i kuglice za božićna drvca i to po jediničnoj cijeni od 30 kuna za članove Kluba, a ostali će kuglicu plaćati deset kuna više. Ovom je prigodom bitno istaknuti da su količine ograničene, pa bi zainteresirani trebali požuriti s kupnjom. Inače, kuglice su u prodaji i u trgovini Sportoro u sklopu Trgovačkog centra Avenue Mall.