Prvi broj izdan je u tisuću primjeraka i može se pronaći na kioscima Tiska diljem Hrvatske.

U predivnom ambijentu osječkog Kulturnog centra, Klub navijača Bijelo-plavi predstavio je prvi broj Bijelo-plave revije, jedinstvenog časopisa u hrvatskim okvirima koji je nastao pod motom „od navijača za navijače“, a u realizaciji kojeg su sudjelovala i poznata novinarska pera poput Nikole Patkovića iz Jutarnjeg lista i Gradimira Đukarića iz Sportskih novosti.

Bijelo-plava revija na 52 stranice donosi priče iz Nogometnog kluba Osijek, kroz razgovore s klupskim dužnosnicima, trenerima i igračima, ali i navijačke osvrte i kolumne te pregled jednogodišnjeg rada Kluba navijača Bijelo-plavi koji s današnjim danom broji već više od 420 članova.

Anđelko Balikić: „Od navijača za navijače. Kao što je NK Osijek napravio iskorak, smatrali smo kako i navijači trebaju napraviti iskorak. U ovom prvom broju puno je intervjua, članaka, komentara i osvrta na zbivanja u klubu koja zanimaju ljude, a koja možda ne mogu pronaći u drugim dnevnim tiskovinama. Jedna mala ali odlučna ekipa stoji iza svega. Od novinara profesionalaca do amatera, a sve ih povezuje ljubav prema klubu.“

Vladimir Čohar: „Čestitam svima koji su uključeni u razvoj ovako jednog projekta što danas nije lako. Najmanje što smo mogli napraviti u klubu je stati sto posto iza ovog projekta i sve ono što je rečeno je samo jedna nadogradnja cijele priče. Treba nam zajedništvo i da se proširimo i izvan granica grada. Vrata su otvorena, nema zabranjenih i tabu tema. Klub je tu gdje je zahvaljujući i vama, na nama je da svi skupa ubacimo u jednu višu brzinu.“

Sama promocija organizirana je na čak dva kata sa središnjim događanjem u budućoj koncertnoj dvorani Kulturnog centra, a nazočili su joj, uz predstavnike NK Osijeka, bivše igrače i brojne navijače, i predstavnici gradske i županijske vlasti.

Mato Lukić: „Nekad sam pjevao igračima pod prozorom navijačke pjesme, a danas čestitam svima. Imao sam prilike pročitati reviju. Izuzetno dobro i korisno za sve nas navijače Nogometnog kluba Osijek koje zanima što se događa i uistinu je puno informacija. Veliki sam navijač NK Osijeka i veliki zaljubljenik u klub koji je za mene čista emocija, od kada znam za sebe. Zbog toga mi je drago da je pokrenuta ovakva Revija jer Osječko-baranjska županija, ali i istok Hrvatske zaslužuju ovakav nogometni klub te časopis koji okuplja sve njegove poklonike i simpatizere.“

Ivan Radić: „Pozdravljam sve vas kojima je bijelo-plava boja i NK Osijek u srcu. Čestitam na prvom broju Revije koju ste odradili volonterski. Grad Osijek je partner u svim projektima koje radi KN Bijelo-plavi kao i NK Osijek i to ćemo činiti i dalje. NK Osijek dio je identiteta grada, sami klub nosi ime grada i na tome svakako treba raditi. Ono što je definitivno, klub bez navijača ne postoji, svaki klub bez navijača je umjetan klub, navijači su srce i duša kluba i grada. Siguran sam da će biti još puno revija i vidimo se u subotu na istočnoj tribini stadiona.“

Službeni dio programa završio je neizostavnom himnom „Grad na Dravi“, a onaj neslužbeni nastavio se u predvorju Kulturnog centra, uz prigodni domjenak.

Bijelo-plava revija izlazit će kvartalno, a iz Kluba navijača drugi broj, koji će sadržajno u najvećoj mjeri biti posvećen novom stadionu na Pampasu, najavljuju za mjesec travanj. Ovaj prvi izdan je u tisuću primjeraka i može se pronaći na kioscima Tiska diljem Hrvatske.