Vrijeme u subotu nikako nije išlo na ruku igračima, a još manje gledateljima koji su unatoč snijegu i hladnoći došli na tribine.

Vremenske prilike koje su u subotu vladale u našem gradu i njegovom okruženju nikako nisu išle u prilog ne samo nogometašima Osijeka, nego i navijačima koji su nestrpljivo čekali nastavak sezone. Njega nikako još ne može nazivati proljetnim, budući da snijeg i temperatura iz proteklog vikenda nikako ne pristaju uz taj pridjev. Stoga se želimo zahvaliti svima koji su došli na utakmicu jer teško je ikoga natjerati izaći makar i nakratko iz toplog doma pri takvom vremenu, a kamoli otići na stadion, na gotovo dvosatno smrzavanje. Na tribinama je bilo 2082 gledatelja i svi zaslužuju čestitke i pohvalu za vjernost svome klubu. Žao nam je, dakako, što Bijelo-plavi nisu pobjedom nagradili sve one koji su ih došli bodriti po snijegu i temperaturi koja je jedva prelazila nulu, no vjerujemo kako će pun pogodak uslijediti krajem ovoga tjedna, u ogledu s Goricom kojega ćemo također odigrati u Gradskom vrtu.