Poanta ovakvih druženja je u daljnjem širenju i jačanju osječkog navijačkog pokreta i lokal-patriotizma.

Nogometni klub Osijek, uz podršku Grada Osijeka i u suradnji s Udrugom navijača Bijelo-plavi, nastavio je projekt Moja škola je bijelo-plava pa su u ponedjeljak OŠ Mladost na Sjenjaku posjetili naši prvotimci Ramon Mierez, Šime Gržan i Nail Omerović.

Povezanost s navijačima

Već tradicionalno uvod su dali članovi udruge Bijelo-plavi koji su imali prezentaciju o povezanosti Kluba i navijača, posebice najmlađih. Dakako da je poanta u daljnjem širenju i jačanju osječkog navijačkog pokreta i lokal-patriotizma, a posebno nam je drago što su djeca jako dobro reagirala na sve što smo im pripremili. A to se posebno odnosi na onaj središnji dio programa u kojem naši prvotimci odgovaraju na pitanja najmlađih navijača, fotografiraju se i dijele autograme.

Uramljeni dres na dar

Na kraju druženja Ramon Mierez je pedagoginji OŠ Mladost Biljani Nikšić, majci našeg bivšeg prvotimca a danas pomoćnog trenera Osijeka II Vedrana Nikšića, uručio uramljeni dres potpisan od svih igrača NK Osijek.