Svi vlasnici polugodišnjih ulaznica utakmicu protiv Hajduka imaju uključenu u svoj pretplatnički paket.

U ponedjeljak 27. i utorak 28. veljače na Ticket pointu kod tribine Zapad stadiona Gradski vrt od 10 do 18 sati trajat će prodaja ulaznica za utakmicu četvrtfinala SuperSport kupa Hrvatske između NK Osijek i HNK Hajduk na rasporedu u srijedu 1. ožujka u 18 sati.

Na dan utakmice, u srijedu 1. ožujka, prodaja ulaznica bit će rezervirana isključivo za članove NK Osijek (radno vrijeme blagajni bit će od 10 do 19 sati). Na dan utakmice neće biti moguće učlaniti se u NK Osijek.

Cijene ulaznica su nepromijenjene u odnosu na prvenstvene utakmice, a svi vlasnici polugodišnjih ulaznica Kup utakmicu protiv Hajduka imaju uključenu u svoj pretplatnički paket. Za utakmicu protiv HNK Hajduk neće biti online prodaje ulaznica.

Podsjećamo, na tribinama Istok, Zapad i Jug neće biti dozvoljen ulaz navijačima s obilježjima gostujuće momčadi (ulaz s obilježjima gostujuće momčadi bit će dozvoljen isključivo na tribinu Sjever).

Cjenik pojedinačnih ulaznica