Rođeni je Mostarac u drugoj polovici osamdesetih godina nastupao za NK Osijek, igravši na poziciji lijevog beka.

Uslijed teške bolesti, u 63. godini života preminuo je Mario Ćutuk, nekadašnji nogometaš Osijeka. Rođen je u Mostaru, no već u ranoj mladosti je doselio u Split i započeo karijeru u mlađim kategorijama Hajduka, da bi 1979. debitirao za prvu momčad. Potom je tražio afirmaciju u Zadru, da bi u sezoni 1987/88 stigao u Gradski vrt iz prijedorskog Rudara (BiH), kako bi osnažio konkurenciju na poziciji lijevog beka. Tada je trener Bijelo-plavih bio Ljupko Petrović, a istaknuti prvotimci: Bilić, Džeko, Janković, Miličević, Maričić, Kostić, Žeravica, Šmudla, Steinbruckner, Jerković, Rakela, Šuker, Alar… U toj je natjecateljskoj godini Ćutuk skupio 17 nastupa, uz jedan postignuti pogodak. Nakratko je ostao među Osječanima i sezonu kasnije te u njoj skupio još šest utakmica, tako da ih je ukupno imao 23. Potom je prešao u banjalučki Borac. Nakon što je prestao aktivno igrati posvetio se trenerskom poslu, s najdužim stažom u školi nogometa HNK Hajduk. Nogometni klub Osijek izražava sućut obitelji našeg bivšeg igrača.