Uz kupljenu ulaznicu dobit će se i prigodni šal posvećen oproštaju od Gradskog vrta.

U srijedu 24. svibnja na Ticket pointu kod tribine Zapad počet će prodaja ulaznica za utakmicu protiv HNK Rijeka, posljednju koju će NK Osijek odigrati na stadionu Gradski vrt. Utakmica je na rasporedu u subotu 27. svibnja u 19 sati, a Ticket point kod tribine Zapad radit će od srijede do petka od 10 do 18 sati i na dan utakmice u subotu od 10 do 20 sati. Ulaznice će biti moguće kupiti i online na www.ulaznice.hr (ulaznicu je moguće isprintati ili skenirati barkod putem ekrana mobilnog uređaja).

Svi navijači uz kupljenu ulaznicu za utakmicu protiv HNK Rijeka dobit će prigodni šal za oproštaj od Gradskog vrta. Broj dostupnih šalova je ograničen, a jedna osoba može kupiti najviše pet ulaznica. Prigodni šal dobit će se isključivo uz ulaznice kupljene na Ticket pointu.