Cijena knjige iznosi 36 eura a moguće je kupiti putem web shopa, od 24. do 28. svibnja na Panonskom festivalu knjige u dvorani Gradski vrt ili naručiti na mail knjige@doloco.eu.

U utorak poslijepodne na stadionu Gradski vrt predstavljena je knjiga Život na Gradskom vrtu osječkog autora Tomislava Buljubašića (isti je autor i knjige “Tempo, Slavija!”). Ovim događajem počeo je program aktivnosti obilježavanja odlaska NK Osijek s Gradskog vrta, a koji će kulminirati subotnjom utakmicom protiv HNK Rijeka (19 sati).

Zanimljivo, sadržajno i fino ukoričeno štivo na 278 stranica kronološki kroz 30-ak poglavlja, uz brojne fotografije, tablice, grafike kao i vremenske crte, autor je prepričao u prvom licu te se osvrnuo na bogatu povijest Kluba kroz sve ono što se desetljećima događalo na i oko travnjaka Gradskog vrta.

Buljubašić je podsjetio na nezaboravne generacije igrača i trenera koji su ostavili duboki pečat na rezultate NK Osijek, ali i donio mnoge navijačke priče i trenutke koji će se dugo pamtiti, a koji su ostali nepoznati u javnosti.

Cijena knjige iznosi 36 eura a moguće je kupiti putem web shopa, od 24. do 28. svibnja na Panonskom festivalu knjige u dvorani Gradski vrt ili naručiti na mail knjige@doloco.eu.