U prodaji su ostale 444 ulaznice za Zapad dolje i pet tisuća ulaznica za Zapad gore.

Era NK Osijek na stadionu Gradski vrt bit će zaključena pred punim tribinama. Postalo je to jasno nakon što su u srijedu oko 16 sati rasprodana sva dostupna mjesta za tribinu Istok, a do kraja dana, u 18 sati, na raspolaganju su ostale 444 ulaznice za tribinu Zapad dolje.

Od četvrtka 25. svibnja u prodaji će biti i pet tisuća ulaznica za tribinu Zapad gore, cijene ulaznica za tu tribinu iznose četiri eura za članove NK Osijek (jedan euro za djecu do 15 godina) i osam eura za one koji nisu članovi Kluba (tri eura za djecu do 15 godina).

Radno vrijeme Ticket pointa bit će u četvrtak i petak od 10 do 18 sati i na dan utakmice od 10 do 20 sati. U četvrtak 25. svibnja ulaznice za utakmicu protiv Rijeke bit će moguće kupiti i na druženju s navijačima na Trgu slobode u periodu od 12 do 19 sati. Ulaznice je moguće kupiti i online na www.ulaznice.hr.