Bukviću je ovo prvi poziv u U-21 reprezentaciju, a došao je nakon sjajnog ulaska u sezonu i učinka od jednog pogotka i četiri asistencije u četiri nastupa.

Domagoj Bukvić, 19-godišnji ofenzivac Bijelo-plavih, dobio je poziv izbornika U-21 reprezentacije Dragana Skočića za sudjelovanje u reprezentativnoj akciji tijekom koje će mlada vrsta gostovati na Farskim otocima u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo 2025. godine.

Reprezentativno okupljanje traje od 4. do 13. rujna, a utakmica u Klaksviku na rasporedu je 12. rujna u 18 sati po lokalnom vremenu. Domagoju Bukviću ovo je prvi poziv u U-21 reprezentaciju, a došao je nakon sjajnog ulaska u sezonu i učinka od jednog pogotka i četiri asistencije u četiri nastupa.

Domagoju i reprezentaciji do 21 godine želimo puno uspjeha u nadolazećem kvalifikacijskom ciklusu.