S učenicama i učenicima družili su se Vedran Jugović, Mijo Caktaš i Marin Prekodravac.

NK Osijek i Klub navijača Bijelo-plavi, u projektu kojeg podržava i Grad Osijek, nastavili su zajednički projekt obilaska osječkih osnovnih škola s ciljem da što više učenika privučemo na naše utakmice i pokažemo im zbog čega je ne samo poželjno, nego logično i normalno da u svom gradu navijaju za Osijek. Ovoga smo utorka bili u OŠ Franjo Krežma gdje nas je dočekala odlična atmosfera za što su zasigurno zaslužni i učitelji koji i kroz nastavni proces odgajaju i uče djecu lokalpatriotizmu i emocijama prema svemu što ih okružuje. Djeca su oduševljeno dočekala dolazak Vedrana Jugovića, Mije Caktaša i Marina Prekodravca koji su im posvetili gotovo sat vremena u školskoj dvorani.

Mijo i „milijun golova“

Uvodno su dečki iz KNBP-a prezentirali zanimljivu priču oko samog navijačkog pokreta, koja je prvenstveno bazirana na ljubavi prema svom gradu i klubu koji u njemu egzistira. Učenici su potom postavljali pitanja igračima, a jednu je djevojčicu (Katja joj je ime) zanimalo „kako je Mijo već uspio postići milijun golova“ što je nasmijalo i jednog od najboljih strijelaca HNL-a svih vremena. Ravnateljici Jadranki Jurić naš je trojac uručio uramljeni dres Osijeka s potpisima svih igrača, a potom je krenuo pravi „stampedo“ za selfije i autograme. U svakom slučaju, bilo je to ugodno i zanimljivo druženje, a sigurni smo kako ćemo barem neke od naših današnjih domaćina već u petak ponovno susresti – na tribinama Opus Arene.