Na ugodnom druženju s učenicama i učenicima bili su naši prvotimci Nejašmić, Omerović i Živković.

U Osnovnoj školi Svete Ane nastavljen je projekt kojega naš klub zajednički odrađuje s Klubom navijača Bijelo-plavi. I ove srijede dočekani smo vrlo srdačno među učenicama i učenicima koji su u školskoj dvorani pripremili prave ovacije i za prvotimce NK Osijek koji su im došli u goste. Bili su to ovaj puta Darko Nejašmić, Nail Omerović i Filip Živković, koji su dugo dijelili autograme i fotografirali se s razdraganom djecom koja nas uvijek ugodno iznenade svojom dobrodošlicom. I ovaj puta smo našim domaćinima poklonili uramljeni dres s potpisima igrača Osijeka, a dečki iz KNBP-a su svojom prezentacijom skrenuli pozornost nazočnima zašto je normalno i poželjno u svom gradu navijati za svoj klub. Pozvali smo male navijače da što češće budu na tribinama Opus Arene, a to naravno vrijedi i za njihove roditelje, rodbinu, prijatelje… Nova je prilika već u subotu kada smo domaćini Rudešu.