Bivši je predsjednik NK Osijek na toj odgovornoj dužnosti bio od 1981. do 1983. godine.

U subotu je u Osijeku u 86. godini života preminuo Branko Felger. Nekada je, tijekom svoga radnoga vijeka, bio istaknuti sportski djelatnik, a u razdoblju od 1981. do 1983. obnašao je funkciju predsjednika NK Osijek. Bilo je to vrijeme povratka Bijelo-plavih u Prvu saveznu ligu bivše Jugoslavije, kada je prvenstveno trebalo stvoriti čvrste temelje za normalno i nesmetano funkcioniranje u svakom pogledu, što je i ostvareno. Osječani su uspijevali zadržati prvoligaški status, sve se ozbiljnije počelo ulagati i u osnaženje momčadi, pa i Felgerovu eru na čelu našeg Kluba svakako možemo ocijeniti uspješnom. Na dužnosti ga je kasnije naslijedio Milan Novaković. Bio je, također, i član Konferencije nekadašnjeg Saveza organizacija fizičke kulture (SOFK-a). Čvrsta poveznica s našim kolektivom mu je i zet Miroslav Žitnjak koji je oženio Brankovu kćerku Mirnu te unuci Matej i Borna. Posljednji ispraćaj pokojnika bit će upriličen u krugu najuže obitelji kojoj NK Osijek i ovom prilikom izražava sućut.