Obišli smo i ove jeseni Memorijalnu groblje, vukovarsku bolnicu i legendarnu Trpinjsku cestu.

Već prema tradiciji, predstavnici Nogometnog kluba Osijek posjetili su Vukovar i poklonili se poginulim hrvatskim braniteljima i civilnim žrtvama Domovinskog rata. Položili smo vijenac na Memorijalnom groblju te upalili svijeće za heroje kojima dugujemo zahvalnost što je Hrvatska slobodna i samostalna. Isto smo učinili i krugu vukovarske bolnice te na Trpinjskoj cesti, ispred biste general-bojnika Blage Zadre. A u Vukovaru kao da je i nebo zaplakalo, spustila se jaka jesenja kiša što dakako nije omelo brojne ljude iz mnogih krajeva Hrvatske da pohode spomenuta mjesta kao čin domoljublja i prvenstveno poštovanja prema onima koji su stradali braneći grad čija je stradanje bilo najveće i najrazornije tijekom ratnih zbivanja. Sutra će, 18. studenoga, u znak sjećanja na Dan pada Vukovara, u tom gradu ponovno biti organizirana velika Kolona sjećanja.