Pampas Caffe bio je domaćin svih 10 kola Bijelo-plavog pub kviza.

Prvo izdanje Bijelo-plavog pub kviza nakon 10 kola ide u ruke četveročlanog tima Luks like Grnja u sastavu: Gradimir Ðukarić, Nikola Patković, Tomislav Levak i Igor Dubravčić. Svakako vrijedi spomenuti Mladena Kovačevića koji je organizirao ovu ekipu, ali zbog poslovnih obaveza nije mogao prisustvovati na većini kvizova.

Drugo mjesto osvojila je ekipa Povratak Pala Fischera u sastavu: Slavko Rudnički, Ivan Peljhan, Mario Burek, Krešimir Pajtler te Davor Ambruš kao kapetan ekipe, dok treća nagrada ide u ruke ekipi 100piva čiji su članovi bili Vanja Kovač, Patrik Rajndl, Stanko Jeftimir i Mario Plantosar.

Kroz ukupno 10 kola sudjelovalo je 16 ekipa, a 10 ekipa bilo je stalno u dolascima svakog ponedjeljka.

Čestitamo dobitnicima i zahvaljujemo svima na dolascima, a sve pozivamo da izbruse svoje znanje i pripreme se za novu sezonu!