Ove smo srijede, na čelu s trenerom i kapetanom momčadi, posjetili učenike Osnovne škole Cvjetno.

Ove srijede posjetili smo Osnovnu školu Cvjetno u istoimenom prigradskom naselju. U sklopu projekta „Moja škola je bijelo-plava“, kojega realiziramo u suradnji s Klubom navijača Bijelo-plavi, još jednom nas je dočekala vesela atmosfera koju su nam priredili učenici, među kojima su mnogi imali naša klupska obilježja, a najviše dresove, majice i šalove. U goste smo im doveli trenera Zorana Zekića, kapetana Vedrana Jugovića koji tamo i živi, pa je najavio kako će mu i djeca zasigurno ići u tu školu, zatim Petra Brleka, Šimu Gržana i Luku Zebeca.

Poziv i na utakmicu s Rijekom

Nadareni školarac Martin nam je zasvirao na gitari klupsku himnu „Grad na Dravi“, što je popraćeno pljeskom i zajedničkom pjesmom uoči navijačke prezentacije. Ravnateljici Ivani Mihaljević smo uručili uramljeni dres NK Osijek s potpisima svih igrača koji će, kako su nam rekli, zauzimati posebno mjesto u ovoj školi. Igrači i trener podijelili su brojne autograme, fotografirali se sa svima koji su došli u sportsku dvoranu, a posebno nam je drago da je veliki broj učenika već bio na novoj Opus Areni i da će dolaziti i ubuduće, već i na sljedeću utakmicu s Rijekom koja je na rasporedu u subotu od 15 sati. Na kraju smo poželjeli našim domaćinima da među njima bude što više odlikaša i da nam se što češće pridruže na domaćim utakmicama, kao pravi navijači Osijeka.