Od srijede do subote možete kupiti i polugodišnje i pojedinačne ulaznice te se učlaniti u NK Osijek.

Od srijede, 24. siječnja, krećemo s prodajom polugodišnjih ulaznica kao i onih pojedinačnih za prvenstvenu utakmicu s Rudešom koja je na rasporedu predstojeće subote od 14,50 sati na Opus Areni. Radno vrijeme blagajni, odnosno Ticket pointa na sjeveroistočnom dijelu stadiona bit će od srijede do petka u vremenu od 10 do 18 sati, a na sam dan susreta od 10, pa do 16 sati. Prodaja će se odvijati i online putem portala ulaznice.hr. Inače, polugodišnje će se ulaznice moći kupiti do 3. veljače, kada nam slijedi utakmica protiv Hajduka na domaćem terenu, uključujući i dan odigravanja derbija. Također, svi oni koji se žele učlaniti u NK Osijek - to će moći učiniti na istome mjestu.

Polugodišnja ulaznica za utakmice NK Osijek uključuje:

• 8 domaćih utakmica SuperSport HNL-a u proljetnom dijelu sezone 23/24 kojima je domaćin NK Osijek.
  • sve domaće utakmice SuperSport Hrvatskog kupa kojima je domaćin NK Osijek.

Prodajna mjesta:

• Ticket point na sjeveroistočnoj strani stadiona Opus Arena (radno vrijeme Ticket pointa ovisno je o odigravanju domaćih utakmica).
  • online na ulaznice.hr (polugodišnje ulaznice i članske iskaznice kupljene online mogu se podići na Ticket pointu 48 sati nakon izvršene transakcije).

Pristupnice:

• pristupnicu za kupovinu polugodišnjih ulaznica možete preuzeti ovdje
  • pristupnice će biti dostupne i na Ticket pointu te će se moći ispuniti prilikom kupovine polugodišnjih ulaznica-pretplata.

Cijene polugodišnjih ulaznica u natjecateljskoj sezoni 2023/24.:

• članovi NK Osijek ostvaruju pravo na povlaštenu cijenu prilikom kupovine pojedinačnih/polugodišnjih ulaznica.
  • ulaznice za sektor D3 prodavat će se isključivo preko Udruge Kohorta.
  • prodaja polugodišnjih ulaznica za trajat će od 24. 1. 2024. do 3. 2. 2024.
  • jedna osoba može kupiti najviše pet (5) polugodišnjih ulaznica uz predočenje osobnog dokumenta i ispunjenu pristupnicu za svaku osobu.
  • pravo kupovine polugodišnje/pojedinačne ulaznice po povlaštenoj cijeni ostvaruje se predočenjem članske iskaznice za svaku od osoba za koju se kupuje polugodišnja/pojedinačna ulaznica.

• člansku iskaznicu NK Osijek za sezonu 2023/24. moguće je obnoviti prilikom kupovine polugodišnjih ulaznica.
  • sve dodatne informacije i upiti mogu se dobiti na tickets@nk-osijek.hr, a za sve eventualne promjene javnost ćemo informirati putem službene NK Osijek web stranice.
  • pravilnik o općim uvjetima kupovine i korištenja ulaznica i polugodišnjih ulaznica - pretplata NK Osijek s.d.d. za proljetni dio natjecateljske sezone 2023/2024. možete pronaći ovdje.