Naši će navijači u srijedu na Opus Areni imati priliku bolje i izravnije upoznati dva naša nova igrača.

Svatko među navijačima Osijeka zasigurno s velikim nestrpljenjem iščekuje predstojeći derbi s Hajdukom koji je na rasporedu iduće subote, 3. veljače, od 17,30 sati na Opus Areni. Ne dvojimo da će tribine najljepšeg stadiona u Hrvatskoj biti sasvim ispunjene, a NK Osijek će, prema već ustaljenoj tradiciji, imati i druženje sa svojim navijačima i simpatizerima, kao i prije svake velike utakmice na našem stadionu. Tako ćemo u srijedu, 31. siječnja, u vremenu od 17 sati organizirati događaj inače poznat pod sloganom „Meet & greet“ odnosno u prijevodu „Upoznaj i pozdravi“.

Ugodno druženje s našim pojačanjima

U tom će terminu u klupskom Fan shopu biti naši novi igrači Roko Jurišić i Enis Cokaj koji će, dakako, dijeliti autograme i fotografirati se sa svima koji za to budu zainteresirani. Prilika je to da se opet dobro zabavimo i podružimo na Opus Areni, kao i da upoznate prvotimce Bijelo-plavih koji su nam se pridružili ove zime. Stoga vas rado pozivamo i očekujemo u što većem broju na našem stadionu!