Ovoga ponedjeljka kreće drugi serijal u Pampas caffeu s početkom u 18,30 sati.

Klub navijača Bijelo-plavi uz potporu NK Osijek nastavlja s drugim serijalom popularnog pub-kviza u Pampas caffeu na Opus Areni. Kvizovci se okupljaju ovoga ponedjeljka, 19. veljače, ovaj puta od 18,30 sati, a ponovno će odgovarati na pitanja o Bijelo-plavima kroz njihovu stariju ili noviju povijest, kao i o HNL-u i hrvatskoj reprezentaciji. Format ostaje isti kao i do sada: dva kruga po 15 pitanja uz napomenu kako svaka ekipa može imati istovremeno najviše četiri člana.

Prvi pobjednici Luks like a Grnja

Vrijedno je spomenuti da je prvi serijal tijekom protekle jeseni osvojila ekipa Luks like a Grnja, u čijem sastavu su standardni bili Nikola Patković, Gradimir Đukarić i Tomislav Levak, a svoj su doprinos dali i Mladen Kovačević, Tomislav Buljubašić i Igor Dubravčić. Moramo pohvaliti i ostale sudionike te zaključiti kako je konkurenciji zaista bila dobra. Ne sumnjamo da će tako biti i ove godine. Kotizacija po ekipi ostaje 5 eura, a kviz-pub će se i dalje održavati svakog ponedjeljka i trebao bi potrajati do kraja travnja. Organizator je i ovaj puta osigurao vrijedne tjedne i glavne nagrade.