Popularni osječki rock bend imat će nastup od 15,30 do 16,45 na Trgu u Fan zoni Opus Arene.

Nedjeljna će utakmica proteći i u znaku obilježavanja 77. rođendana NK Osijek kojega smo službeno imali 27. veljače. Stoga će u „predigri“ derbija, na Trgu u Fan zoni Opus Arene, biti upriličen prigodni koncert popularnog lokalnog rock benda Gužva u šesnaestercu i to u vremenu od 15,30 do 16,45 sati. „Gužva“ je i ranijih godina znala sudjelovati na raznim događajima u našoj organizaciji i sve ih „začiniti“ dobrom i navijačkom atmosferom, tako da smo sigurno da će tako biti i u nedjelju, u iščekivanju ogleda Osijeka i Dinama koji je na rasporedu od 17,30 sati. I ovaj puta pozivamo sve navijače da ranije dođu na stadion da bi se izbjegle gužve pri samom ulasku na tribine uslijed pojačanih redarskih kontrola, kao i zbog toga da svi naši navijači zauzmu na vrijeme svoja mjesta i poprate na pravi način rođendansku koreografiju koju pripremamo za ovu priliku.