Riječ je o uređenju prostora na Odjelu za intenzivno liječenje djece, a darivali smo i bebe rođene na rođendan Kluba.

Nogometni klub Osijek donirao je sredstva za uređenje prostora na Odjelu za intenzivno liječenje djece Klinike za pedijatriju našeg KBC-a. Nastavak je to suradnje s Kliničkim bolničkim centrom Osijek, započetoj prije nekoliko godina, a drago nam je da smo pomogli u „osvježenju“ dijela bolnice u kojem su novorođene bebe. Na jednom od zidova Pedijatrije, uz veliki grb NK Osijek, oslikana je i klupska maskota Legos, što se djeci svidjelo i barem im malo može uljepšati vrijeme koje provode na liječenju ili pregledima. Nastavak je to društveno odgovornih aktivnosti koje poduzimamo u korist šire zajednice, a posebno kada je riječ o nečemu što je na dobrobit i u korist djece i najmlađih. Igrače su ovom prigodom predstavljali Slavko Bralić i Šime Gržan, jedni od očeva u osječkoj svlačionici.

Možda su među njima i neki budući nogometaši

Također, iskoristili smo priliku i pozvali roditelje beba rođenih u našem gradu 27. veljače ove godine, na 77. rođendan Kluba, te im uručili prigodne poklone. Uz bijelo-plave bodije, dobili su i članske iskaznice NK Osijek za svoje mališane, a na štedne knjižice pojedinačno im je uplaćen iznos od 258 eura što je aktualna protuvrijednost nekadašnjih 1947 kuna (1947. = godina osnutka najpopularnijeg sportskog kolektiva u Slavoniji). Ukupno je spomenutog datuma rođeno osmero djevojčica i dječaka i svima im želimo puno zdravlja i sreće u njihovom odrastanju, a kada malo porastu, svakako nam je želja da ih s njihovim roditeljima, rodbinom ili prijateljima vidimo što češće na Opus Areni, s ostalim navijačima. A tko zna, možda će netko od njih iskazati talent i potencijal te postati budući igrač Nogometnog kluba Osijek, što bi nam bilo posebno drago.