Na Opus Arenu organizirano dolaze i učenici koji imaju priliku uživati i u gastronomskim čarolijama klupskog restorana.

Opus Arena, dom Nogometnog kluba Osijek, nije samo sportska arena u kojoj se okupljaju navijači na našim domaćim utakmicama, nego i mjesto gdje se susreću sportski duh i gastronomska čarolija kako bi stvorili jedinstveno iskustvo za sve posjetitelje. Ovoga tjedna su nas, primjerice, posjetile dvije osnovne škole s ukupno više od 200 učenika. Imali su lijepu prigodu doživjeti nešto posebno - gastronomsku čaroliju u klupskom restoranu uz sve ono što inače mogu vidjeti na najljepšem i najmodernijem stadionu u Hrvatskoj, a tiče se prekrasnog pogleda na teren i tribine. 

Stapanje sportskog duha i čarolije okusa

Naš ekskluzivni restoran ponudio im je putovanje okusima u jedinstvenom ambijentu. Nadamo se da su učenici uživali u svakom zalogaju i trenutku provedenom na Opus Areni koja je uvijek otvorena za posjete mladih talenata i školaraca. Drago nam je što smo im pružili nezaboravno iskustvo i vjerujemo da će ga se sjećati i u smislu neke vlastite inspiracije za svoje buduće sportske poduhvate. Pratite nas kako biste saznali više o budućim događajima i posjetama stadionu NK Osijek gdje se natjecateljski duh i čarolija okusa stapaju u jedno!