Naš novi „Meet & Greet“ imamo u četvrtak, 18. travnja, ispred klupskog Fan Shopa od 18 do 19 sati.

U dobrom raspoloženju, poslije tri pobjede u nizu, naši nogometaši iščekuju predstojeću utakmicu na Opus Areni. U goste nam u subotu dolazi pulska Istra 1961 protiv koje će Bijelo-plavi nastojati ponovno biti uspješni i osvojiti nove bodove koji su sve važniji u završnom dijelu sezone. Kao zagrijavanje za još jedan prvenstveni dvoboj na domaćem terenu, kojega će Kohorta iskoristiti i za proslavu svoga 36. rođendana, ponovno ćemo upriličiti druženje s navijačima i ovaj put ispred klupskog Fan shopa. Bit će to u četvrtak, 18. travnja, od 18 do 19 sati.

Poziv da nam se pridružite

Riječ je o popularnom druženju poznatom kao “Meet & Greet”, na kojem će od naših prvotimaca ovaj put sudjelovati veznjak Petar Pušić i mladi vratar Franko Kolić. Uz već uobičajene sadržaje za takve prigode, poput bojenja lica i zabavne nogometne igre koje su dostupne na trgu kod istočne tribine uoči svake utakmice, pripremili smo photo point za fotografiranje s našim nogometašima i već svima znanim i dragim Legosom, maskotom NK Osijek. Pozivamo sve zainteresirane navijače i simpatizere Bijelo-plavih, kao i one koji će to tek postati da nam se pridruže u navedenom terminu i unaprijed se veselimo još jednom druženju i ugodnim trenucima koje ćemo provesti zajedno!