NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Rođendansko druženje s navijačima u TC Portanova

OSMJESI NA LICIMA DJECE NAKON DRUŽENJA DODATNI JE IMPULS IGRAČIMA

Rođendansko druženje s navijačima u TC Portanova

27.02.2016.

Ugodno poslijepodne imali su jučer naši prvotimci skupa sa stručnim stožerom kluba u TC Portanova gdje je bilo organizirano druženje s navijačima svih uzrasta.

Nogometni klub Osijek nastavlja svoju praksu približavanja kluba građanima, kao što je to proteklih sezona radio kroz druženja s navijačima na mnogim gradskim trgovima. Ovoga petka druženje je organizirano u TC Portanova gdje su mnoge posjetitelje svojim nogometnim umijećem zabavljali polaznici Škole nogometa našeg prvoligaša. Posebno je uzbudljivo bilo kada su došli seniori u pratnji stručnog stožera. Mnogi mališani, a i njihovi očevi, htjeli su zabilježiti trenutak fotografijom s nekim od svojih omiljenih igrača. Kako bi okupili što veći broj gledatelja na današnjoj utakmici s Lokomotivom, igrači seniorske momčadi, ali i polaznici Škole nogometa počastili su posjetitelje ulaznicama za utakmicu na kojoj će naš klub proslaviti svoj 69. rođendan. Građani našeg grada i ovom su se prigodom mogli uvjeriti u novu, pozitivnu klimu koja se događa u i oko kluba te su sa zadovoljstvom poručili kako iščekuju nove utakmice bijelo-plavih.

U klubu su odlučili besplatno pustiti na tribine sve gledatelje koji na utkmicu dođu s bilo kojim bijelo-plavim obilježjem (kapa, šal, zastava, bilo koji odjevni predmet u klupskim bojama...) Naprijed naši bijelo-plavi!

 

 

HT Prva liga

1.Hajduk11+1423
2.Dinamo10+1322
3.Osijek11+719
4.Rijeka10+719
5.Gorica11015
6.Lokomotiva11-115
7.Istra 196111-610
8.Slaven Belupo11-1510
9.Inter-Zaprešić11-87
10.Varaždin11-117

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 12. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 20.10.2019. 15:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 11. kolo

Osijek - Gorica 2:1

Stadion Gradski vrt, 05.10.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti