U četvrtak imamo novo druženje s navijačima i simpatizerima NK Osijek, a moći ćete osvojiti i ulaznice za nedjeljni derbi.

U nedjelju navečer očekuje nas posljednja utakmica ove sezone na domaćem terenu. Na našoj će Opus Areni gostovati momčad Rijeke i bit će to derbi 35. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige, rezultatski iznimno bitan za Bijelo-plave. Jasno je, naime, da nam treba pobjeda za ostanak na četvrtom mjestu, a znaju to jako dobro i navijači koji će doći na tribine i iskazati podršku igračima. Iščekujući taj dvoboj ponovno ćemo se podružiti s našim sugrađanima i sugrađankama i to u četvrtak, 16. svibnja, kada dolazimo na Trg slobode. Tada ćete lako kroz naše zabavne igre moći doći do ulaznica za derbi, a svakako će motiv ljubiteljima nogometa i posebice svima koji navijaju za NK Osijek biti dolazak ponajboljeg terceta kojega trenutno imamo na raspolaganju. Riječ je o Ramónu Miérezu, Darku Nejašmiću i Antonu Matkoviću s kojima će se navijači moći fotografirati i dakako dobiti autograme naših istaknutih prvotimaca i to u vremenu od 18 do 19 sati.