Veleučilište Lavoslav Ružička imalo je Dane karijera i Otvorenih vrata, a gosti su im bili i iz našeg kluba.

NK Osijek i Veleučilište Lavoslav Ružička u Vukovaru nastavili su suradnju, započetu još prije nekoliko godina. Ova je akademska institucija ovoga tjedna imala Dane karijera i Otvorenih vrata pri čemu je predstavljen i partnerski odnos s jedinim slavonskim klubom u elitnom razredu hrvatskog nogometa. Konkretno, studenti fizioterapije odrađuju praksu na Opus Areni, a mentor im je jedan od naših fizioterapeuta Nikola Ivković, inače i bivši i sadašnji student vukovarskog Veleučilišta. Izlaganje je imao i Niko Bogdanović iz odjela za prodaju ulaznica i to na temu studentskih poslova i mogućnosti angažmana studenata na različitim pozicijama unutar Nogometnog kluba Osijek. Ovom prilikom se zahvaljujemo dekanu, doktoru znanosti Željku Sudariću na povjerenju i veselimo se nastavku uzajamno kvalitetne i praktične suradnje.