Posebno nam je drago što je za najbolji teren izabran vrhunski travnjak na našoj Opus Areni.

I ove je godine Hrvatska udruga Nogometni sindikat provela svoju tradicionalnu akciju „Trofej Nogometaš“, u kojoj akteri ligaškog natjecanja biraju najbolje pojedince HNL-a za svaku sezonu. U tom je glasovanju ovaj puta sudjelovalo 233 nogometaša i 30 trenera, odnosno članova stručnih stožera klubova iz elitnog razreda hrvatskog nogometa. Nama je posebno zadovoljstvo što ponovno imamo svoga člana u najboljoj jedanaestorici. To je, dakako, Ramón Miérez, koji predvodi listu strijelaca s 19 postignutih golova, a tom je učinku pridodao i 7 asistencija. Stoga je naprosto bio neizostavan u ovom izboru.

Inače, u idealnih 11 su: Labrović (Rijeka), Ristovski (Dinamo), Radeljić (Rijeka), Galešić (Rijeka), Goda (Rijeka), Mišić (Dinamo), Fruk (Rijeka), Baturina (Dinamo), Pjaca (Rijeka), Petković (Dinamo) i Mierez (Osijek). Najbolji igrač Lige je Bruno Petković dok je Luka Modrić, „senator“ u momčadi madridskog Reala, već po 12. puta zaslužio priznanje za najistaknutijeg hrvatskog nogometaša. Dodajmo da je najboljom igračicom na hrvatskim prvoligaškim travnjacima proglašena kapetanica ŽNK Osijek Maja Joščak. I još nešto, itekako bitno, što posebno želimo naglasiti. Najkvalitetniji travnjak od svih klubova u HNL-u ima – NK Osijek! To je svakako vrijedno pozornosti i čestitamo svima koji su zaduženi za održavanje terena na Opus Areni!