Održana je redovna izborna Glavna skupština Nogometnog kluba Osijek s.d.d. Novi četverogodišnji mandat, u vremenskom razdoblju od 19. srpnja 2024. do 19. srpnja 2028., kao članovi Uprave Društva dobili su: Ferenc Sakalj na funkciji predsjednika, Vladimir Čohar koji ostaje na dosadašnjoj dužnosti člana Uprave – direktor kao i Valentina Koprivnjak na poziciji članice Uprave. Nadzorni odbor Društva broji pet članova, a to će u novom mandatnom razdoblju biti: Gabor Deak kao predsjednik, Vjeran Blažek u ulozi njegova zamjenika te Laszlo Szijj, dr. Jozsef Polyak i Zorica Paliž-Toth. NK Osijek, dakle, nastavlja i dalje zacrtanim putem s ljudima koji uživaju puno povjerenje vlasnika i imaju kontinuitet rukovođenja u jedinom slavonskom kolektivu koji se natječe u najvišem razredu hrvatskog nogometa.