Glas Slavonije je svoj tradicionalni projekt okrunio lijepim druženjem uz podjelu nagrada na našem stadionu.

Glas Slavonije je i 21. godinu za redom odradio hvale vrijedan projekt „Osječki osmaši“ u kojem su dodijeljene nagrade najboljim učenicama i učenicima naših osnovnih škola. Glavnu je nagradu ovaj puta osvojila Ena Bračun iz 8. C razreda OŠ Ljudevita Gaja iz Sarvaša kojoj je pripalo prijenosno računalo iz ruku zamjenice gradonačelnika Jasenke Crnković. Drugu nagradu, električni romobil, zaslužila je Anja Matek (8. B Franje Krežme), a treća je bila Petra Kristić (8. A Retfala) kojoj je uručen mobitel. Još su nagrađeni: David Grizbaher (8. b Ljudevita Gaja), Matej Vidaković (8. c Frana Krste Frankopana), Jakov Marković (8. a Ivana Filipovića), Gabriel Livada (8. b Vijenac), Petar Filipović (8. b Ivana Filipovića), Lucija Hrženjak (8. c Ivana Filipovića) i Leon Marić (8. b Frana Krste Frankopana).

NK Osijek darivao sve nazočne učenike

I Nogometni klub Osijek ponovno je dao svoju podršku ovoj tradicionalnoj manifestaciji koja je svoje finale imala upravo na našem stadionu Opus Arena, na zadovoljstvo ponajprije nagrađenih učenika koje smo i mi darivali, kao i sve druge osmaše koji su se našli u ovome izboru i sudjelovali na završnoj svečanosti. Nazočan je bio i zamjenik osječko-baranjskog župana Josip Miletić, a okupljene su pozdravili i urednik jedinog dnevnog lista na ovim prostorima Mario Mihaljević te naša klupska PR-ovka Nikolina Barišić. Inače, projekt je ove godine obogaćen i unaprijeđen Meetup-om pod nazivom „Future gen“ s prigodnim panelom na kojem se raspravljalo o odabiru obrazovanja za buduće zanimanje.