Prigodni event bit će održan u Tvrđi, na Trgu Vatroslava Lisinskog u vremenu od 17 do 24 sata.

Nogometni klub Osijek uskoro će predstaviti svoje nove dresove za aktualnu sezonu 2024/25. Bit će to prilika i za novo druženje s našim navijačima, budući da ćemo organizirati prigodni event na Trgu Vatroslava Lisinskog u Tvrđi, predviđen za petak, 19. srpnja, u vremenu od 17 do 24 sata. Pritom ćemo imati zabavni program, aktivnosti za djecu i najmlađe, ali i za odrasle fanove Bijelo-plavih. Riječ je o raznim nogometnim igrama, a imat ćemo i photobooth, nogo-pikado, zanimljivu aktivaciju uz dječake iz klupske Škole nogometa i DJ-a koji će također biti zadužen za dobru zabavu. Podrazumijeva se i ugostiteljska ponuda hrane i pića. I nije to sve. Koncert će od 20 sati održati naši gosti, na početku Z++ trenutno jedan od predvodnika nove generacije pop glazbe, a potom i poznati rock band S.A.R.S. Bitno je naglasiti da ćemo navijačima tom prigodom omogućiti i kupovinu artikala iz našeg Fan shopa kao i učlanjivanje u NK Osijek.