Online kupovina je svakako najpraktičnija, da ne morate čekati u redovima, a sve smo Vam dodatno pojasnili i u videu…

Prije svega koristimo priliku pozdraviti sve naše vjerne navijače i simpatizere NK Osijek te im unaprijed zahvaljujemo na vjernosti i podršci koju će pružiti Bijelo-plavima i u (n)ovoj sezoni. Još jednom podsjećamo da od ponedjeljka, 8. srpnja, počinje zaštićena prodaja godišnjih ulaznica, isključivo za prošlosezonske pretplatnike i to samo za ista mjesta koja su imali i do sada. Riječ je, dakle, o pravu prvokupa dosadašnjih sjedala koje će potrajati do 15. srpnja. Imajući u vidu vremensku prognozu za iduće dane i najavljene visoke temperature te da bismo izbjegli veće redove ispred naših blagajni i smanjili proceduru nikome drage papirologije, ponovno Vam predlažemo da sve riješite online putem iz udobnog ambijenta svoga doma.

Preuzimanje ulaznica na Ticket pointu

Kupljenu ulaznicu na ulaznice.hr možete preuzeti bilo kojega dana u radno vrijeme Ticket pointa na Opus Areni, no svakako preporučamo da to odradite od ponedjeljka do subote u terminu od 18 do 19 sati kada će sve blagajne biti namijenjene isključivo printu online kupljenih ulaznica i članskih iskaznica. Jedino što nije moguće odraditi putem interneta odnosi se na obiteljski sektor i umirovljenički popust koji se mogu „aktivirati“ isključivo dolaskom na stadion, ali to Vam, sigurni smo, neće biti problem i u kontekstu pogodnosti koje Vas očekuju... Da bi Vam sve bilo još jednostavnije, snimili smo i prateći video o tomu kako osigurati svoju ulaznicu u zaštićenoj prodaji online putem…

VIDEO