Uslijed obvezne procedure prigodom ulaska na tribine, moguće su i gužve na ulazima, o čemu treba voditi računa

Kako se bliži nedjeljna utakmica s Rijekom u Gradskom vrtu, sve češći su i upiti glede ulaznica, odnosno gdje ih se i kada može kupiti i prije samog susreta koji je na rasporedu od 19 sati. Na ovu je temu ono osnovno pojasnio direktor marketnga našeg prvoligaša, Alen Nađsombat:

- Ulaznice se mogu u svakom trenutku kupiti online, na web stranici ulaznice.hr , a na dan utakmice bit će ih moguće kupiti na blagajnama stadiona već 12 sati. Napominjem da navijači trebaju svoju ulaznicu osigurati, odnosno kupiti što ranije jer od ove sezone vrijedi pravilo da su sve ulaznice za utakmice HNL-a personalizirane i izdaju se samo na osnovu važećih osobnih isprava. Najbrži ulazak na stadion, dakako, imat će navijači s kupljenim godišnjim ulaznicama, pa i dalje pozivamo sve naše sugrađane, pa i one diljem naše Županije i Slavonije i Baranje, da se odluče upravo za godišnje karte. One su s obzirom na cijenu najpovoljnije od svih prvoligaša, a ne treba zaboraviti da smo osigurali i suradnju s brojnim partnerima u projektu „Bijelo-plavi navijački klub“. To znači da će biti dosta pogodnosti i popusta za navijače s takvim ulaznicama i našim članskim iskaznicama. Gledatelje koji će u nedjelju doći na utakmicu pozivamo da to učine što prije, kako bismo izbjegli gužve na ulazima, uslijed obvezne procedure koja se zakonski mora ispoštovati. Osim toga, bitno je ranije zauzeti mjesto na tribinama i zbog programa kojega ćemo imati prije početka susreta, a tiče se defilea naših mlađih kategorija iz Škole nogometa. Na kraju, zadovoljstvo mi je istaknuti da je brojka članova „Bijelo-plavog navijačkog kluba“ dosegnula gotovo 5.000 onih koji su nam se pridružili, a što se godišnjih ulaznica tiče, na pragu smo brojke 1.000, rekao je Nađsombat.