I na posljednjoj je ovogodišnjoj Osječkoj ljetnoj noći NK Osijek imao posebno mjesto kod svojih sugrađana

Projekt „Pokrenimo grad“ ponovno je privukao pozornost naših brojnih sugrađanki i sugrađana, a posebice onih najmlađih koji su prošloga petka sudjelovali u programu posljednje ovogodišnje Osječke ljetne noći. Ovaj puta, Nogometni klub Osijek svoje je promotivne aktivnosti imao na Trgu Slobode u suradnji sa slastičarnicom „Slasta“ koja je tom prigodom promovirala i prigodni bijelo-plavi sladoled. Zar je uopće potrebno naglašavati da je on bio doslovno „razgrabljen“ jer su djeca odlično reagirala na takvo, slatko i osvježavajuće iznenađenje...

Također, brojne djevojčice i dječake razveselilo je i prigodno bojanje lica u klupske boje, a mnogi su se mališani okušali i u stolnom nogometu, igrajući protiv naših prvotimaca Aljoše Vojnovića, Mileta Škorića i Zorana Lesjaka. Najbolji među njima su nagrađeni majicama Bijelo-plavog navijačkog kluba. Naravno, i ova je prilika iskorištena za potpisivanje pristupnica novih članova i prodaju godišnjih ulaznice za utakmice našeg nogometnog prvoligaša. U svakom slučaju, bilo je to zanimljivo i ugodno druženje koje je prethodilo slavonskom derbiju u Gradskom vrtu.