Prvi puta u povijesti NK Osijek, mogu se online kupovati klupski rekviziti

Imamo lijepu vijest za sve navijače i simpatizere Nogometnog kluba Osijek. Otvoren je Fan Web Shop, prvi u povijesti našeg prvoligaša! Trenutno je moguće kupiti bijeli domaći dres i za odrasle i za djecu te klupski šal. Dres za članove Bijelo-plavog navijačkog kluba stoji 350,10 kuna, a za sve ostale se prodaje po cijeni od 389 kuna. Kada je, pak, riječ o dresovima za djecu - cijene su 269,10 i 299 kuna.

I šalovi u prodaji

Članovi Kluba šal mogu kupiti za 58,50 kuna, dok će svi drugi zainteresirani za njegovu online kupovinu trebati izdovjiti 65 kuna. Proširenje asortimana s različitim klupskim rekvizitima očekuje se uskoro. Fan Web Shop dostupan je na web stranicama NK Osijeka, a službeno će biti predstavljen idućega tjedna.