Došla nam je kompletna ženska ekipa, a djevojke su se učlanile u Bijelo-plavi klub.

Nogometaši Osijeka imali su posebne goste na prvenstvenoj utakmici protiv Intera na svom stadionu. U Gradskom vrtu pojavila se kompletna ekipa Ženskog odbojkaškog kluba Linga koji se natječe u 2. A ligi na području Osječko-baranjske županije. Ovaj mladi sportski kolektiv postoji i natječe se od 2012.godine, a posebna je pozornost usmjerena na rad s mlađim kategorijama. Odbojkašice su se ovom prilikom učlanile u navijački Bijelo-plavi klub, a NK Osijek će im uzvratiti gostovanje na jednoj od njihovih utakmica.

I Kotromanović poželio sreću

Osječanima je sreću poželio i poznati automobilist Zoran Kotromanović koji je nedavno osvojio 3. mjesto na Grobniku u sklopu Seat Bussines Vip Kupa i bori se za treću poziciju u ukupnom poretku toga natjecanja. Na atletskoj stazi, ispred južne tribine, mogli smo vidjeti i njegov natjecateljski automobil u ovoj automobilističkoj sezoni.