Online možete naručiti i kupiti kapu, bočicu i narukvicu, a od ranije dres i šal

Nedavno pokrenuti i otvoreni Web shop Nogometnog kluba Osijek proširio je svoju ponudu. Osim dresa i šala, od sada online možete naručiti i kupiti još neke nove artikle. Riječ je o kapi-šilterici u bojama našeg prvoligaša koja stoji 60 kuna, a članovi Bijelo-plavog navijačkog kluba mogu je imati za 54 kune.

U ponudi je i bočica NK Osijek koja se prodaje po cijeni od 45 kuna (za članove 40,50 kn), a zanimljiva je i narukvica u bijeloj i plavoj boji za koju zainteresirani trebaju izdvojiti 18 kuna (16,20). Od ranije se  bijeli klupski dres za domaće utakmice prodaje po cijeni od 389 kuna (350,10), a dječji stoji 299 kuna (269,10).

Za pristup online trgovini kliknite na:

shop.nk-osijek.hr