Članovi stručnog stožera i dio klupske logistike poklonili se poginulim braniteljima i stradalim civilima

Nakon što su nedavno, tijekom Memorijalnog turnira „Blago Zadro“ u Vukovaru, obišli posljednje počivalište legendarnog zapovjednika grada-heroja, Ovčaru i Memorijalno vukovarsko groblje, članovi stručnog stožera i dio logistike osječkog nogometnog prvoligaša nije propustio prigodu posjetiti ni Škabrnju.

Kao što je poznato, osječka je nogometna ekspedicija ostala u Dalmaciji nakon kup-utakmice u Šibeniku, a uoči nedjeljnog prvenstvenog ogleda s Hajdukom u Splitu, pa su treneri i ljudi iz klupske operative iskoristili prigodu da bi se poklonili poginulim hrvatskim braniteljima i stradalim civilima u ovom mjestu dalmatinskog zaleđa.

Osječani su obišli masovnu grobnicu te položili vijenac  i zapalili svijeće kod središnjeg Križa i spomen-obiježja za stradale u borbama za obranu Škabrnje, kao i sve tamošnje mještane koji su ubijeni tijekom ratnih operacija.