Svi oni koji su već kupili dresove, na kojima nema oznaka svih sponzora,  neće ostati zakinuti...

Navijači našeg prvoligaša vjerojatno su primijetili da Bijelo-plavi na svojim dresovima imaju otisnute i neke nove reklame klupskih sponzora. Tako su se među ostalim reklamnim obilježjima pojavili M i TRSZ, a NK Osijek poručuje svima koji su prethodno već kupili originalne dresove u Webshopu, da će im, o svom trošku, dakle bez vaše naknade, omogućiti dotisak tih dresova sa svim pripadajućim reklamama.

Svi koji su za to zainteresirani mogu se javiti na e-mail marketing@nk-osijek.hr i neće ostati zakinuti za vjerodostojni dres Nogometnog kluba Osijek.

Čekaju vas novi artikli u Webshopu!

I na taj način, Klub pokazuje da vodi brigu o svojim vjernim navijačima, a tako će zasigurno biti i ubuduće. Inače, u našem Webshopu, osim dresa i šala, online možete naručiti i kupiti još neke nove artikle. Riječ je o kapi-šilterici u bojama našeg prvoligaša.

U ponudi je i bočica za vodu NK Osijek, a u ponudi  je i narukvica u bijeloj i plavoj boji.