Strijelci u pobjedi nad domaćim trećeligašem bili su Beljo u prvom i Klepač u drugom poluvremenu.

Nogometaši Osijeka II odigrali su drugu prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za novu sezonu među drugoligašima. Naša je momčad gostovala u Belišću gdje je svladala istoimenog trećeligaša rezultatom 2:0 golovima Belje u prvom i Klepača u drugom poluvremenu. Osječani su igrali u sastavu: Walkiewicz (Župić), Barišić, Gačić, Radeljić, Pavičić (Kuprešak), Krajinović (Klepač), Ilić, Latković, Dago (Benić), Beljo (Kolega) i Kulenović (Daku). Ovaj puta su izostali Barešić, Ćosić, Stanić, Magdić, Almeida, Soldić, Todorov, Bliznac i Čikvar koji su odradili trening s prvom momčadi Osijeka te Durdov koji je dobio poštedu.