Polako se bliži kraju i sezona u SuperSport Drugoj ligi, a Osječani dočekuju protivnika iz vodećeg kvarteta.

Tri su kola ostala do kraja prvenstva u SuperSport Drugoj nogometnoj ligi. Naša B momčad, iskreno govoreći, nije u situaciji da bi igrači i stručni stožer baš htjeli da sezona još neko vrijeme potraje. Imajući u vidu činjenicu da Osijek II u idućoj natjecateljskoj godini neće participirati u borbi za bodove, jasno je da je i to u zadnje vrijeme u glavama mladih igrača koji zasigurno razmišljaju i kojim će pravcem će se dalje razvijati njihova karijera… A dekoncentracija i se i na ovoj razini skupo plaća, što se jako dobro vidjelo i prošloga tjedna kada su mladi Osječani gostovali kod Sesvete gdje su doživjeli najuvjerljiviji poraz od početka sezone.

Povratak Lope u Gradski vrt

Ove subote u Gradski vrt stiže četvrtoplasirana Mladost iz Ždralova za koju igra i naš bivši veznjak, Ukrajinac Dmytro Lopa. Njemu je svakako zadovoljstvo vratiti se na stadion za koji ga vežu mnoge lijepe uspomene. U kakvom će sastavu istrčati Osječani, saznat ćemo nekih sat i pol prije početka, a od onih koji ne mogu nastupiti u golijadi, a među onima koji se sigurno neće naći u kombinacijama je Josip Vuica uslijed tri žuta kartona. Subotnji dvoboj između Osijeka II i Mladosti počinje u 17,30 sati, Svi vlasnici polugodišnjih ulaznica imaju slobodan ulaz, a cijena ulaznice iznosi 3 eura za odrasle, dok djeca do 15 godina plaćaju 1 euro. Za gledatelje će i ovaj puta biti otvorena tribina Zapad (ulaz G5).