U 25. kolu SuperSport Druge hrvatske lige naša momčad danas gostuje na riječkoj Kantridi.

Natjecanje u SuperSport Drugoj hrvatskoj ligi nastavlja se utakmicama 25. kola. Momčad Osijeka II u gostima je kod Opatije, a susret će biti odigran već danas, na riječkom stadionu Kantrida s početkom u 17 sati. Bijelo-plavima je raspoloženje pomutio prošlotjedni domaći poraz od Marsonije (1:3) jer se u tom ogledu očekivala pobjeda, međutim, izostao je pozitivan ishod jer se toliko griješilo da su Brođani to vješto koristili i odnijeli bodove iz grada na Dravi.

Opatija ima ulogu favorita

U tom je dvoboju Stanušić zaradio svoj treći žuti karton, pa ga neće biti danas u Rijeci. Neće biti ni Bakića, Cvijanovića i Janjića koji su nastupili u prošlom kolu, budući da se sada s ostalim prvotimcima pripremaju za nedjeljnu utakmicu protiv Varaždina. Opatija je, inače, četvrta na ljestvici s 41 osvojenim bodom i ima ulogu favorita, a protiv Osječana je slavila u prvom dijelu sezone kada je u Gradskom vrtu bilo 3:1 u njihovu korist. Tada su naši mladići poveli golom Omerovića, međutim, protivnik je uspio preokrenuti rezultat i pobijediti. Vidjet ćemo kako će biti ovoga petka na Kantridi.