U 26. kolu SuperSport Druge lige naša će momčad gostovati kod trenutno drugoplasiranih Sesvećana.

Drugoj momčadi Osijeka sigurno nije ugodno pri začelju SuperSport Druge lige s 25 osvojenih bodova. Vjerovali su dečki da mogu biti bolji i uspješniji, no puno im okolnosti nije išlo u prilog, pa je i učinak ostao skromniji. Nakon domaćeg poraza od Belišća dečki su svjesni činjenice da su u toj utakmici ostavili loš dojam i da se ipak više očekivalo od njih i s obzirom na vrlo dug niz Belišćana bez pobjede i njihovim posrtanjima uoči utakmice. No, ponedjeljak definitivno nije bio u znaku Bijelo-plavih.

Protivnik se bori za naslov prvaka

U 26. kolu Kurtovićevi izabranici ovoga petka (17,30) gostuju u Sesvetama gdje ih dočekuje suparnik koji se bori za naslov prvaka i trenutno je samo na bod zaostatka od vodećeg Zrinskog iz Jurjevca. Sesvećani su već dugo u pozitivnoj seriji, igraju dopadljiv i efikasan nogomet i svakako imaju ulogu favorita u današnjem dvoboju. Naš stručni stožer ne može računati na kartoniranog Solića, zbog istog razloga mora izostati i Bakić, ali on i onako ne bi bio u konkurenciji jer s prvom momčadi putuje u Split, baš kao i Cvijanović koji je u prethodnim susretima također nastupao za Osijek II.